דף תדרוך למשתתפים
בפסטיבל ביילנדו 

תקנון הפסטיבל והסבר לנרשמים

רקדן/נית יקר/ה
ברצוננו לברכך על הרשמתך לפסטיבל הלטיני בהפקת "הוואנה קלאב" & "הביילה סלסה" וכן בשיתוף מיטב בתי הספר לריקוד לטיני מכל רחבי הארץ. 

על מנת שתוכל להפיק את מרב התועלת וההנאה ברצוננו להזכיר לך מספר פרטים חשובים, נבקשך לקרוא בעיון דף זה:

זמנים:
כמו בכל אירוע מאורגן, גם כאן יש לוח זמנים. במהלך הפסטיבל תוכל לעשות ככל העולה על רוחך למעט בזמני הארוחות

שעות ארוחות: 

לתשומת לבכם, מכיוון שאירוח הפסטיבל פרוס במספר  בתי מלון עם בסיסי אירוח שונים: לוח הזמנים של הארוחות יפורסם בבתי המלון כמו גם אופציות נוספות שיציעו בתי המלון לאורחים המעוניינים ליהנות משירותי המלון. הנכם מתבקשים לעמוד בזמנים שיפורסמו על ידי המלון.

ארוחת ערב במוצ"ש 8.9.19
לתשומת לבכם הארוחה הינה ארוחת פיצות ושתייה קלה & בירה

שתייה חופשית

על מנת להסיר כל ספק, כל חבילות ההשתתפות בפסטיבל כוללות שתייה חופשית קלה(מיצים ומוגזת)+ בירה בין השעות 10:00 בבוקר ועד השעה 5:00 לפנות בוקר. בין השעות 21:00 בערב ועד 5:00 לפנות בוקר, יתווסף תפריט אלכוהול מורחב הכולל: בירה, וודקה, רום, ערק, יין, משקה אנרגיה. כלל תפריט השתייה הינו בשטח מלון "קלאב אין"  בלבד! ובשעות המוזכרות בלבד!  כל פעילות או אירוע שיערכו מחוץ למלון ומעבר לשעות המוזכרות לא כוללות שתייה חופשית.
הנהלת הפסטיבל שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תפריט המשקאות כראות עיניה.

מוסיקה ורעש

חשוב לדעת! המלון המרכזי של הפסטיבל מלון "קלאב אין" הופך כולו למתחם מסיבתי 24 שעות ביממה בתחילת האירוע ועד סופו.
אורחים אשר מסיבה כזאת או אחרת חושבים שהמוסיקה יכולה להפריע להם מוזמנים לעשות הזמנה למלון אחר על מנת למנוע אי נעימות.
לא תהיה אפשרות להתחשב בבקשות כגון: הורדת הדציבלים, סגירת המוסיקה בשעות הצהריים הערב, הלילה וכו'
למען הסר ספק אנו חוזרים ומדגישים שיהיו כחמישה מתחמי מוסיקה שונים ברחבי המלון כולל בשטחים ציבוריים פתוחים ומזמינים את מי שחושש שזה יותר מידי עבורו להזמין מקום באחד המלונות האחרים.

היה וההפקה או מי מטעמה ייתבע ו/או ייגרם נזק כל שהוא להפקה או מי מטעמה לרבות תלונות מאת אורחים אחרים בדבר פגיעה באירוע כתוצאה מהורדת הדציבלים, סגירת המוסיקה בשעות הצהריים הערב, והלילה וכו', המתלונן מתחייב לשלם להפקה בגין כל נזק שייגרם וזאת בתוך 7 ימים מיום דרישה.  

 

השתתפות בפעילות:

מחיר החבילות כולל השתתפות בסדנאות, הפעלות ומסיבות (אירועי הפסטיבל סגורים לקהל חיצוני ורכישת הכרטיסים לסדנאות ו/או מסיבות הנה מראש בלבד ותסתיים לכל המאוחר בתאריך 04.09.19 (הנהלת  ההפקה שומרת לעצמה את הזכות לפתוח קופות בזמן האירוע ולמכור כרטיסים

החבילות אינן כוללות את סדנאות ה VIP  שמוצעות למכירה בנפרד  ) .

 

* מיקום המסיבות והאירועים השונים כמו גם רשימת האומנים, המדריכים , הלהקות והתקליטנים נתונים לשינוי בהתאם להחלטות ההפקה בלבד

  דמי שינוי וביטול:
– כל בקשה לביצוע שינוי בהזמנה המקורית תחויב  ב – 100 ₪ .

– בכל מקרה של ביטול הזמנה עד חודש לפני הפסטיבל יגבו 200 ₪ דמי ביטול.

– ביטול בתקופה של בין 30 – 15 יום לפני הפסטיבל יחויב בדמי ביטול של 50% ממחיר החבילה.

– ביטול הרשמה של פחות 14 ימים לפני מועד הפסטיבל יחויב בדמי ביטול של 100% ממחיר החבילה שהוזמנה.

 

גילאי המשתתפים:

אין הגבלת גיל להשתתפות בפסטיבל מלבד השתתפות במסיבות בלילות. הכניסה למסיבות בערבי חמישי ושישי לצעירים מתחת לגיל 18 מותנת בהתחייבותם והסכמה מפורשות לא לשתות אלכוהול!!!

 

צמידים:

על מנת למנוע כניסה של זרים לפעילות הפסטיבל יענוד כל אחד מהמשתתפים צמיד מיוחד של הפסטיבל, על היד. על מנת להסיר כל ספק  ולמנוע עגמת נפש וויכוחים – אין להוריד את הצמיד מהיד במהלך כל ימי הפסטיבל. הצמיד הנו הדרך היחידה להבטיח את כניסתכם והשתתפותכם בפסטיבל כמו גם אחת הדרכים לשמור על ביטחון משתתפי הפסטיבל.

במידה ומסיבה כל שהיא יקרע הצמיד תוכלו להחליפו בתמורה לצמיד הקרוע בלבד. ללא הצגת הצמיד הישן תחויבו בעלות חבילת השתתפות בפסטיבל בסך 699 ₪ 

לידיעתכם, אנשי האבטחה של הפסטיבל, והמלונות הונחו באופן חד משמעי ושאינו משתמע לשתי פנים להוציא ו/או לא לאפשר כניסת אנשים באם אין ברשותם צמיד השתתפות.

חפצים פרטיים:
אין הנהלת הפסטיבל אחראית לאובדן, גניבה או כל נזק אחר שיגרם לציוד אישי, בבקשה הקפידו לשמור על חפציכם האישיים! מומלץ לא להביא חפצים יקרי ערך !

תוכנייה:

את לוח הזמנים המדויק כמו גם תוכניית האירועים והסדנאות תקבלו בקליטתכם בבית המלון.

הנהלת ההפקה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את רשימת האומנים הלוקחים חלק באירוע, כמו גם את מיקום האירועים.

הנהלת ההפקה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את האירוע עד 14 יום מהמועד שנקבע ו/או במצב שנגרם כתוצאה מכוח עליון עד יום האירוע וזאת מבלי לפצות את הנרשמים מעבר להחזר הכספי שחויבו.

 

אישורי הרשמה וקבלות

אישור הרשמה סופי התקבל בהודעת sms למספר הטלפון הנייד שלכם וישלח כשבוע לפני האירוע, חשבונית מס/ קבלות ניתן לקבל בקליטה לפסטיבל.

 

קליטה לפסטיבל:

כשבוע לפני תקבלו הודעת sms עם מספר סידורי אשר יעזור לזהותכם במהרה בקליטתכם. ההודעה תשלח למספר הטלפון הנייד שציינתם בעת הרישום, שימו לב לכל משתתף מספר סידורי שונה בבקשה זכרו את מספרכם.
חובה להצטייד בתעודת זהות על מנת לקבל את הצמיד.

 

הנכם מתבקשים להגיע להסעה ו/או למלונות עם ההודעות שנשלחו לטלפון הנייד ולהצטייד בתעודת זהות

 מע"מ
לתשומת לבכם! מכוון שהמחירים באילת נכון ליום תחילת הרישום אינם כוללים מע"מ, במידה וממשלת ישראל תעביר חוק המחייב מע"מ גם באילת תחול תוספת מע"מ על מחיר החבילה ששולם וזאת בהתאם לחוק.

 

לשאלות נוספות ובירורים:  0523-700214

 

פקסים לאחר חתימה יש להחזיר למספר:  03-5374334

 

 

   בברכת פסטיבל מוצלח,

צוות ההפקה